Hakkımızda


SINIRLI SAYIDA ÖZEL ÜRETİM BASKILAR

Limart edisyonlarının üretiliş amacı sanatı herkese ulaştırabilmektir. Orijinal eserler sadece belli sayıda kişiye hitap ederken, Limart sınırlı sayıda üretilmiş imzalı baskıları ile o eserleri daha geniş kitelelere taşıyor.


Anlaşmalı sanatçılarımızın seçkin eserleri, özel üretim imzalı baskılar ile sanatseven, sanatla yaşamak isteyen herkesin o eserlere sahip olabileceği bir şekilde bu platformda yer alıyor.

Limart’ın anlaşmalı olduğu sanatçıların özenle seçilmiş eserlerinin yüksek çözünürlüklü görselleri, orijinal eserin renk kalitesini birebir korumak üzere kaliteli baskı kağıtlarına basılmaktadır.  Özel baskı teknikleri ile üretilen bu baskıların orijinal eseri en doğru biçimde yansıtması adına her aşamada sanatçılarımız ile birlikte çalışılmaktadır. Sanatçılarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda üretilen baskılardan sadece belirtilen adetlerde edisyonlar üretilmektedir. Her bir LİMART edisyonu sanatçısının imzasını taşımaktadır. Ayrıca arka yüzlerindeki özel seri numaralı LİMART hologramları posterlerin orijinalliğinin ve sanatçıların telif haklarının korunduğunun garantisini vermektedir. Limart’ın önceliği sanatçıların haklarını en doğru şekilde koruyarak var olan değerli eserlerini daha çok insana erişilebilir kılmaktır.


Limart Kurumsal/ Limart Koleksiyoner

-Kurumsal hediye seçeneklerimiz ve/veya kurumsal satın alımlar için lütfen iletişime geçiniz. 

10 adet ve üzeri alımlarda kurumsal sergileme için çerçeve seçeneklerimiz Limart künyelerimiz ile birlikte gelmektedir.

-Koleksiyonerler için katalog hizmeti:  Eserlerinin bir dökümünü elinde bulundurmak isteyen sanatseverler için düşünülmüştür. infokoleksiyoner@limartonline.com mail atmanız yeterli.