HAKKIMIZDA

LIMART ulaşılabilir sanat mottosu ile yola çıkarak Kasım 2014 de kurulmuştur.  Sınırlı sayıda özel üretim baskıları, seçkin sanatçıların ulaşılabilir mini orijinal işleri ve dekorasyona renk katacak tasarım ürünleri ile LIMART sanatı herkese daha ulaşılabilir kılmaktadır. 

SINIRLI SAYIDA ÖZEL ÜRETİM BASKILAR

Limart edisyonlarının üretiliş amacı sanatı herkese ulaştırabilmektir. Orijinal eserler sadece belli sayıda kişiye hitap ederken, Limart sınırlı sayıda üretilmiş imzalı baskıları ile o eserleri daha geniş kitlelelere taşımaktadır.


Anlaşmalı sanatçılarımızın seçkin eserleri, özel üretim imzalı baskılar ile sanatseven, sanatla yaşamak isteyen herkesin o eserlere sahip olabileceği bir şekilde bu platformda yer almaktadır.

Limart’ın anlaşmalı olduğu sanatçıların özenle seçilmiş eserlerinin yüksek çözünürlüklü görselleri, orijinal eserin renk kalitesini birebir korumak üzere kaliteli baskı kağıtlarına basılmaktadır.  Özel baskı teknikleri ile üretilen bu baskıların orijinal eseri en doğru biçimde yansıtması adına her aşamada sanatçılarımız ile birlikte çalışılmaktadır. Sanatçılarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda üretilen baskılardan sadece belirtilen adetlerde edisyonlar üretilmektedir. Her bir LIMART edisyonu sanatçısının imzasını taşımaktadır. Ayrıca arka yüzlerindeki özel seri numaralı LIMART hologramları posterlerin orijinalliğinin ve sanatçıların telif haklarının korunduğunun garantisini vermektedir. Limart’ın önceliği sanatçıların haklarını en doğru şekilde koruyarak var olan değerli eserlerini daha çok insana erişilebilir kılmaktır.

MİNİ ORJİNALLER

Orijinal eser sahibi olmak ile ulaşılabilir sanat arasındaki bağlantı LIMART Mini Orjinaller Serisi ile mümkün kılınmaktadır.  Seçili sanatçılarımızın A4 boyutundaki orjinal işleri, özel el boyaması tasarım çerçeveleri ile LIMART güvencesi altında sanat severlere sunulmaktadır.  Seçili sanatçılarımızın orjinal işleri ıslak imzalıdır ve çerçeve arkasında yine ıslak imzalı orjinal sertifikalarını taşımaktadır.